PANASONIC DMW-BLB13E

Kapacita
1250 mAh

• , zakoupeno v Megapixel.cz

• Originální příslušenství

Oproti konkurenci je perfektní cena. Po zkušenostech s koupí neoriginální baterie (kterou se kterou foťák funguje velmi omezeně), byl tento produkt jasná volba. Už jsem bral dvě tyto baterie a vždy spokojenost.

• , zakoupeno v Grip-Baterie

• funguje

Prostě akumulátor

• , zakoupeno v Aaron

• Originální spolehlivý akumulátor pro Panasonic Lumix DMC G2
    • Zatím poněkud vyšší cena.

Produkt jsem si vybral pro můj fotoaparát (potřeboval jsem náhradní akumulátor pro fotografování na cestách kde není možnost dobíjet ze sítě), který jsem rovněž zakoupil v Aaronu.

Typ
Li-Ion
Kapacita
1250 mAh

Kompaktní dobíjecí lithium-iontový akumulátor s vysokou kapacitou pro dlouhou dobu provozu.

Specifikace baterie DMW-BLB13E

Li-Ion 7,2 V

Kapacita 1250 mAh

Pro fotoaparáty

Lumix G Microsystem, např.

Panasonic LUMIX DMC-G1, GH1,

• , zakoupeno v Megapixel.cz

• Originální příslušenství

• , zakoupeno v Grip-Baterie

• funguje

Prostě akumulátor

• , zakoupeno v Aaron

• Originální spolehlivý akumulátor pro Panasonic Lumix DMC G2
    • Zatím poněkud vyšší cena.