Olympus LI-50B

925 mAh

• , zakoupeno v MALL.CZ

x

• , zakoupeno v Interfoto

Jsem spokojena se zásilkou,bateri jsem hned použila.

Typ
Li-Ion
100 g
Kapacita
925 mAh

Originální nabíjecí lithium-iontová baterie s kapacitou 925 mAh určená pro širokou skupinu fotoaparátů a dalších výrobků Olympus. Baterii lze nabíjet buď v nabíječkách Olympus LI-50C a Olympus UC-50 nebo u vybraných modelů fotoaparátů Olympus přímo v těle fotoaparátu pomocí přiloženého USB kabelu. Nabíjecí čas u nabíječky Olympus UC-50 je přibližně 210 min. Akumulátor je nový a nepoužitý, pouze bez originálního balení.

• , zakoupeno v MALL.CZ

x

• , zakoupeno v Interfoto

Jsem spokojena se zásilkou,bateri jsem hned použila.

• , zakoupeno v Priceorcan

• Dobrá výdrž spolehlivá.

Doporučuji tuto baterii.

Originál.